Tweetle Whatsappda paylaş

BALKANLAR TURU OTOBÜSLÜ

                                 

1. Gün: AKŞAM: ZONGULDAK- İSTANBUL – İPSALA

 Hareket noktaları :

 Zonguldak valilik önü 

 Ereğli : 

 İstanbul : Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı 

İPSALA Kapısına hareket ediyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamlayarak YUNANİSTAN’a geçiyoruz.

2. Gün: DEDEAĞAÇ – GÜMÜLCİNE – İSKEÇE – KAVALA – SELANİK - ÜSKÜP

Gece yolculuğu ile  DEDEAĞAÇ-GÜMİLCİNE-İSKEÇE- KAVALA-SELANİK üzerinden, ÜSKÜP’e hareket ediyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından dileyen misafirlerimiz ile eksta (10 Euro)  karşılığında düzenlenecek olan makta kanyonu turuna katılabilirler. Muhteşem manzarası ile balkanlara daha ilk anda sizleri hayran bırakacak bu kanyonda sıcak bir şeyler içme imkanını elde edeceksiniz. Ardından Avrupa’nın en eğlenceli küçük başkentlerinden, Vardar Vadisi üzerinde ,Vardar nehrinin iki kıyısında bulunan  YAHYA KEMAL’in şehri ÜSKÜP’e varıyoruz. Üsküp’te Taş Köprü, FYROM Meydanı, (Büyük İskender Heykeli, Çar Samuel Heykeli, 1.Justinyanus Heykeli, Kral Philip, Kraliçe Olympia Heykelleri) Rahibe (Azize) Teresa’nın Heykeli ve Evi, Üsküp Kalesi, Kapan ve Sulu Hanları, Mustafa Paşa Camii ve Murad Paşa Camii, Çifte Hamamlar ile Davud Paşa Hamamı  göreceğimiz yerler arasında… Üsküp’te keyifli şehir turumuzu da gerçekleştirip,  otelimize transfer oluyor ve odalarımıza yerleşiyoruz.Konaklama otelimizde.

3. Gün: ÜSKÜP - BELGRAD

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Üsküp’ten ayrılıyoruz. SIRBİSTAN’ın başkenti, eski YUGOSLAVYA’nında başkenti olan ve Sırpça’da ‘’Beyaz Şehir’’ anlamına gelen BELGRAD’a öğleden sonra ulaşıyoruz. Panoniyen Ovası’nın Balkanlar ile buluştuğu, Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği noktada kurulmuş, aynı zamanda adı gibi ferah, aydınlık ve huzurlu olan BELGRAD’ ta  otobüsümüz ile  panoramik şehir turunun yanısıra, yürüyüş turuda yapıyoruz. Bu esnada, Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapısı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydanı, Öğrenci Meydanı, Bayraklı Camii, Tuna Nehri ve Sava Nehrinin buluştuğu noktayı görüp, Belgrad’ın ünlü caddesi Knez Mihailo Caddesinde serbest zaman veriyoruz. Buradan otelimize geçiyoruz. Konaklama BELGRAD’da otelimizde. Konaklama Otelimizde

4. Gün: BELGRAD - SARAYBOSNA (SARAYEVO)
Sabah kahvaltımızı otelimizde alarak, BOSNA-HERSEK’in başkenti SARAYBOSNA’ya ulaşıyoruz. 1914’te Avusturya-Macaristan Veliahdı Arşidük Franz Ferdinand’ın Sırplar tarafından burada öldürülmesi üzerine Birinci Dünya Savaşı’nın çıktığı yer olan Saraybosna’da  önce; Sebil Çeşmesi, Bursa Bedesteni, Baş Çarşı Camii, Tarihi Osmanlı Hanı olan Morica Han, Gazi Hüsrev Bey Camii, Sinagog ve  Bedesteni görüyoruz. Saraybosna’nın önemli sembollerinden bağımsızlık sembolü SÖNMEYEN ATEŞ’i görmeye gideriken yürüyüş güzergahımız üzerinde kültür çizgisinde durup gerçekten bizi şaşırtacak doğu batı kültürünün keskin çizgisini görüyoruz ve saraybosna için önemli sembol olan sönmeyen ateş ziyeretinin  devamında alışveriş için  vereceğimiz serbest zamanda,  Boşnak Böreğini tadma şansınada sahip olacağız. Daha sonra, 1914'te Franz Ferdinand suikastının gerçekleştiği Latin Köprüsü, Bosna Savaşı’nda günlerce yanan, milyonlarca el yazması eserin yok edildiği Eski Kütüphane, gezilerimizi tamamlayarak, otelimize  yerleşiyoruz. Konaklama SARAYBOSNA’da otelimizde. Konaklama Otelimizde.  

 

5. Gün: SARAYBOSNA – MOSTAR – POÇİTEL – DUBROVNİK - TREBİNJE

Sabah kahvaltımızı otelimizde alarak, dileyen misafirlerimiz ile düzenlenecek olan eksta (10 Euro) Vrelo Bosna turuna kaılabilirler . bu turda fotoğraf makinelerinizi yanınızdan ayırmamanız acenta tavsiyemizdir. Muhteşem doğası manzarası suları yeşilliği köprüleri ve şelaleleri ağzınız açık seyredeceğinize eminiz. Ardından 25 euro ile extra düzenlenecek olan öğle yemekli (blagaj tekke turu) Osmanlı imparatorluğunun balkanlarda nasıl bu kadar uzun süre kalabildiği ve Boşnakların Müslümanlaşmasını bize tarihi kanıt olarak sunan inanılmaz manzarası doğal kaynak suyu kenarına kurulmuş bu tekkeyi mutlaka görmelisiniz. Ardından yolumuz  MOSTAR. Burada, Neretva Nehri üzerinde bulunan, 1557’de Mimar Sinan’ın öğrencilerinden Mimar Hayreddin’in inşa ettiği, ancak 1992’de Hırvat topçu ateşiyle yıkılan, daha sonra 2004’te Türkiye’nin de büyük desteğiyle orijinal malzeme ve dönemin inşa teknolojisiyle yeniden yapılan, UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki kendinizi tarihin içinde hissedeceğiniz Mostar Köprüsü, Koska Mehmed Paşa Camii, Eski Hamamı geziyoruz ve Kuyumcular Çarşısı’nda serbest zaman veriyoruz.  Ardından, keyifli bir yolculuk ile, 1472 yılında Osmanlının eline geçmiş ve izlerini hala taşıyan POÇİTEL köyünü, otobüsümüzden panoramik olarak görüp, Metkoviç bölgesinden HIRVATİSTAN’a geçiyoruz. Muhteşem Dalmaçya kıyılarının eşsiz manzarasında büyülenerek italyanca adı Ragusa olan, Adriyatik'in en eski ticaret limanlarından, ortaçağdan kalma tarihi eserleri ile muhteşem bir şehir olan DUBROVNİK’e ulaşıyoruz. Buradaki gezimize, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dâhil olan Eski Şehir gezisi ile başlıyoruz. Şehrin Kule ve Surları, Aziz Vlah Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic'in Heykeli, Tarihi Çeşme ve 14. yüzyıldan kalma Eczane gibi yapıları ve Limanı görerek, TREBİNJE’ye hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

6. Gün: TREBİNJE- KOTOR- BUDVA- İŞKODRA

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Balkanlar’ın en sakin, en yeşil ve en güzel ülkelerinden biri olan KARADAĞ’a hareket ediyoruz. Göz alabildiğine uzanan doğal güzellikleri, yüzyıllara meydan okuyan tarihi ile etkileyici KARADAĞ’da, tarih boyunca coğrafi şartlarından dolayı Osmanlılar tarafından ele geçirilemeyen KOTOR'a ulaşıyoruz. Deniz Kapısı’ndan, Mareşal TİTO’nun ünlü sözünün yazıldığı kapıdan geçerek, Eski Şehir’e (Stari Grad)  giriyoruz. Utanç Meydanı, Tarihi Saat Kulesi, Rektör Sarayı,  Beskuça, Pima Palata, Aziz Tripun Katedrali, Grigurina Palata,  Aziz Luka Kilisesi, Müzik Okulu, ve Aziz Nicola ile Klara Kiliselerini, rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Kısa bir yolculuk ile Trsteno Koyu’nun eşsiz manzarası eşliğinde, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden BUDVA bizi karşılıyor.. Budva’nın merkezinde  Kale içerisinde kurulmuş olan,  Eski  Şehir’e giriyoruz. Şairler meydanınıda görüp, plaj bölgesinde kahve keyfi bizleri bekliyor…  Sonrasında, St. Stefan Adasının muhteşem manzarasını fotoğraf karelerimize ekliyoruz. Konaklama otelimizde.

7. Gün:  İŞKODRA –TİRAN – ELBASAN-OHRİD

Sabah kahvaltımızı otelimizde alarak,  20. yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca’nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar’ın dağlık ülkesi ARNAVUTLUK’un başkenti TİRAN’a varıyoruz. 1614’te Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920’de Arnavutluk’un başkenti olan bu güzel şehri tanıtan, panoramik bir tur gerçekleştireceğiz. Şehirdeki keşif noktalarımız, Ethem Bey Camii, Tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü ve İskender Bey Meydanı’nı ziyaret ediyoruz. Yol güzergahımızda, ELBESAN şehrini panoramik olarak gördükten sonra sınır geçişlerimizi bitirip Makedonya’ya geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra (15 Euro) düzenlenecek olan Dünyanın en derin göllerinden birine sahip MAKEDONYA şehri OHRİD e adını veren ve cennetten bir damla düşmüş o da ohrid’e düşmüş denilen gölü besleyen bölgeyi ve st Neum manastırını ziyaret ediyoruz . Konaklama Ohrid’te otelimizde. Konaklama Otelimizde Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin extra 35 euro ile düzenleyeceği yemekli ve folklorik dans eşliğinde Makedon gecesine katılabilirler.

8. Gün: OHRİD-RESNE-MANASTIR (BİTOLA) –SELANİK (THESSALONİKİ)
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra,  isteyenlerle ekstra  10 euro ile büyüleyici bir tablo görüntüsündeki Mavi İnci adıyla bilinen OHRİD GÖLÜ’nde tekne turu yapıyoruz.  Osmanlı’nın Balkanlar’daki önemli üslerinden biri olmuş , Ohridlilerin ‘Tanrı cenneti çamurdan yaparken, bir parça kopup Ohrid’in üzerine düşmüş’ tanımlaması ile ünlü tarihi OHRİD şehrinde yürüyüş turu yapıyoruz. Aziz Klemeus Heykeli ve Meydanı, Ayasofya, Kiril Alfabesini bulan Kiril ve Methodi kardeşlerinin heykelleri,  Asırlık Çınar Ağacı, Ali Paşa Camii, Halvetiye Tekkesi, Türk Çarşısını geziyor ve meşhur sedef-inci takılardan alışverişler yapıyoruz. Doğal güzelliğiylede göz kamaştıran, Unesco'nun Kültür Mirası Listesi'ndeki bu güzel şehirden ayrılıyoruz. Yol güzergahında   1908 yılında Enver Bey ile beraber dağa çıkan ve II. Abdülhamid’in meşrutiyeti yeniden ilan etmesiyle sonuçlanan Jön Türk Devrimi’nin öncülerinden Niyazi Bey’in memleketi olan RESNE ye uğruyoruz. Resne’li Niyazi’nin Sarayı’nı panoramik olarak görüyoruz. Turumuzun devamında, Balkanlar’ın en eski şehirlerinden biri olan, Makedonya’nın tarih ve kültür cenneti  MANASTIR’a (Bitola) hareket ediyoruz.  Atamızın okulunu (Askeri lise) geziyoruz ve rehberimizden bilgilerimizi aldıktan sonra, Şirok Sokak, İsakiye Camii, Saat Kulesi, Eleni’nin Evi, Telgrafhane, Pekmez Meydanı, Türkülere konu olan Manastır’ın ortasındaki Havuz ve Çeşme görülerek serbest zaman veriyoruz. Buradan, SELANİK’e  yol alıyoruz. Konaklama Selanikte otelimizde. Akşam isteyen konuklarımızla ekstra 45 euro ile yemekli Taverna Gecesi yaşamaya gidiyoruz.

9. Gün: SELANİK-KAVALA-İPSALA-İSTANBUL-ZONGULDAK
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, SELANİK’te turumuza başlıyoruz.  Aya Dimitrios Kilisesi, Makedonya Bakanlık Binası, Atatürk’ün Evi, Rotonda, Zafer Kemeri, Beyaz Kule, Hamza Bey Camii ve Bedesteni, B.İskender Heykeli, Aristoteles Meydanı, Venizelos Heykeli gezilerimizi yaparak, KAVALA’ya geçiyoruz. Kavala’da, Kanuninin yaptırmış olduğu Su Kemerleri, Liman, İbrahim Paşa Camii, (St. Nichololas Kilisesi) İmarethane, Kavalalı Mehmet Ali Paşa Evi ve Heykeli gezilerimizi gerçekleştirerek,  meşhur Kavala kurabiyesi alışverişimizi yapmak üzere Kavala Kurabiyecisine gidiyoruz. Daha sonra, İpsala Sınır Kapısına hareket ediyoruz. Freeshop alışverişimiz için serbest zaman alıyoruz. Gümrük işlemlerinin sonrasında Türkiye’ye giriş yapıyoruz.Son noktamız varış ve siz değerli misafirlerimizle bir başka turda görüşmek dileği ile sizlere veda ediyoruz.

 Not : Otel Standartları Değişmemek Kaydı ile İsimlerinde Değişiklik Yapma Hakkını tatilmadeni saklı tutar.

 

FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER :

 • TURİZM taşıma kurallarına uygun araç  ile ulaşım
 •  4* Otellerde 7 Gece Otel Konaklaması
 • Otellerde 7 Sabah Kahvaltıları
 • Tüm  şehir giriş Ücretleri (chek point üçretleri )
 •  Türkçe Rehberlik Hizmeti ve yerel rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Güvence Paketi Sigortası
 •  Mesleki sorumluluk sigortası
 • Tatilmadeni refakati ve güvencesi
 •  

FİYATLARA  DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 

 • Vize Ücreti  (  Yeşil   Pasaporta vize yoktur)
 •  Yurtdışı çıkış harcı bedeli
 •  Kullanılan araç dışındaki tüm transfer üçretleri  
 • Tüm öğlen ve akşam yemekleri 
 •  Yurt dışı seyehat sağlık sigortası 
 • Müze ve Ören yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
 •  65 -80 Yaş arası yolcular için ek sigorta ücreti farkı alınır.
 •  Sevgi ve saygımız. 

Önenli Not:

Yol hava ve trafik şartlarına bağlı olarak ;Balkanlar yapısı gereği zorlu bir coğrafyaya sahiptir. Bu yüzden sizlerin doyasıya gezebilmesi ve otellerde alınacak yemeklere yetişme uğruna gezilerimizden vazgeçmemek için bazı yerlerde yemekleri otel yerine şehirde almaktayız. Bazı şehirlerde ise misafirlerimiz ile ortak karar vererek akşam yemeği yerine öğle yemeği verilebilmektedir.

 

 

 

             

 • İki Kişilik Odada Kişi Başı

  ,00 USD -  

  Tek Kişilik Oda

  ,00 USD -

  Odada 3. Kişi

  ,00 USD - 

  Çocuk (2-11)

  ,00 USD - 

  Bebek (0-1)

  0,00 USD - 0,00 TL

 •   TURUMUZ 20 KİŞİ İLE HAREKET EDER . 

 

Tur İptal Şartları

Tur programında farklı bir uygulama belirtilmemiş ise, turun son başvuru tarihine kadar ya da daha erken şirketimize bildirilen yurt dışı turların iptallerinde, son başvuru tarihinden sonra ve turun başlama tarihinden 120 gün öncesine yapılan iptallerde, tur ücretinin % 100’ü geri ödenir.

Turun başlama tarihine göre müşteri tur iptal şartları : 

 • 120-90 Gün kala yapılan iptallerde toplam gezi bedelinin %10’u,
 • 89-60 gün kala yapılan iptallerde toplam gezi bedelinin %25’i,
 • 59-30 gün kala yapılan iptallerde toplam gezi bedelinin %50’si,
 • 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam gezi bedelinin %75’i
 • 14-00 gün kala yapılan iptallerde toplam gezi bedelinin %100’ü, ceza olarak kesilir.
 • Her türlü tur iptal durumunda olduğu gibi, tur bedelinin uçuş veya diğer toplu ulaşım giderlerine ait kısmı ile ilgili geri ödemelerde, ilgili havayolu ve ulaştırma şirketinin kuralları uygulanır.

 

 

 Pasoportlar için gerekli evraklar :

1. Pasaport

Dönüş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerliliğini koruyan pasaport aslı. Varsa eski pasaportlarınızın da dosyanızda fotokopileri ile birlikte bulunması mutlaka başvurunuza katkı sağlayacaktır.

2. Vize başvuru formu

Gidilecek ülkeye ait  belgedir .. Bu form ülkeden ülkeye değişmekle beraber bazı ülkeler için elle doldurulması beklenirken bazı ülkeler için bilgisayar ortamında online olarak doldurulması gerekir.

3. Vize talep dilekçesi

Başvuru sahibi tarafında el ile yazılmış gidilecek ülkenin elçilik/konsolosluğuna hitaben; gidiş amacını, gidilecek şehri, gidiş-dönüş tarihini ve seyahat planını kapsayan vize talep dilkeçesi. Bu dilekçe bazı ülkeler için vize onayının temel taşıdır. Kendinizi özgürce ifade edebileceğiniz, yaşadığınız ülkeye geri döneceğinizi beyan edebileceğiniz, göçmen olmadığınızı kanıtlayabilecek bir belgedir.

4. Biyometrik fotoğraf

Vize onayınıza işlenecek 2 adet Biyometrik Fotoğraf. Bu fotoğrafın boyutları gidilecek ülkeye göre kısmi olarak değişse bile genel olarak 3,5 cm*4,5 cm ve arka fonu beyazdır. Mutlaka güncel tarihli olmalıdır (son 3 ay içerisinde çekilmiş). Resmi görünümde, neredeyse makyajsız, donuk ifadeli, dik konumda ve tam karşıdan çekilmiş olması gereklidir.

5. Rezervasyonlar ve uçak biletleri

İlgili rezervasyonlar. Başvuru sahibinin gidiş amacı hazırlaması gereken evrakları etkileyen en önemli faktördür. Örneğin turistik seyahat eden biri için herhangi bir davetiye zorunluluğu bulunmamaktadır. Yanlızca gidiş dönüş tarihini kapsayan konakmala belgesi ve uçuş kanıtı istenir. Bu belgeler bazı ülkeler için satın alınmış olarak istense de bazı ülkeler için sadece rezervasyonunun yapılması yeterli görülür.

6. Seyahat sağlık sigortası

Seyahat tarihinizden 1 gün önce başlayan ve dönüş tarihinizden 1 gün sonra bitmesi gereken bu belge yurtdışı seyahatiniz boyunca başınıza gelebilecek sağlık sorunlarını 30.000 Euro teminatlı olarak karşılamaktadır. Kapsam içeriği poliçenizde detaylı olarak yazılır. Bu yüzden mutlaka kapsam bilgilerini gözden geçiriniz.bu poliçe isteğe bağlı oarak düzenlenir .Tur üçretinin içinde dahil olmayabilir .LÜtfen kontrol ediniz .

7. Meslek evrakları

Seyahat edecek kişinin meslek hayatına göre mali durumunu kanıtlayan evraklar. Örneğin seyahat edecek kişi işveren konumunda vergiye tabi ise; şirket evraklarının tamamı dosyasında bulunmalıdır. Mesleki durumunuzu beyan eden evraklar sizin hem maddi gücünüzü elçilik/konsolosluğa kanıtlarken aynı zamanda sizi yaşadığınız ülkeye bağlayıcı sebep olarak da gösterilir.

8. Mülk kayıtları

Kişiye ait taşınmaz mülklerin kayıtları. Tabu ve ruhsat fotokopisi zorunlu evrak olmasa da eğer bu belgelere sahipseniz fotokpilerini başvuru dosyanıza eklemeniz vize sürecinizi olumlu yönde etkileyecektir.

9. Banka hesap dökümü

Ekonomik durumunuzu gösteren banka hesap dökümü. Yurtdışına seyahat ederken elçilik/konsolosluk kısa süreli seyahatlerde kişiden banka hesap dökümünde belirli bir miktar bakiye göstermesini bekler. Döviz ya da TL cinsinden gösterilebilecek bu hesap cüzdanı için önemli nokta randevuya katılım tarihini baz alarak son 5 gün içinde alınmış olmasıdır. Eğer işlem tarihi güncelliğini korumuyorsa randevu esnasında görevli sizden banka hesap dökümünüzü yenilemenizi isteyebilir. Diğer bir nokta ise örneğin Schengen Ülkeleri için minimum 1,000 Euro karşılığı TL/Döviz cinsinden bakiye bulunmalı, son 3 aylık hesap hareketleriniz işlenmeli ve mutlaka banka tarfından ıslak imzalı kaşeli olarak hesap dökümünüz tarafınıza teslim edilmelidir.

10. Nüfus kayıt örneği

Aile toplum kağıdı. Nüfus idareseinden ya da e-devlet üzerinden barkodlu olarak alabileceğiniz Tam Tekmil Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği de her başvuru sahibinin dosyasında muhakkak bulunmalıdır. Tüm açıklamaları ile birlikte anne, baba, eş kardeş ve çocuk herkesi kapsaması gerekir. Bu belgeyi almanın en önemli sebebi yurtdışında yaşayan birinci derece akraba bağınızın durumunu kontrol etmek ve kişinin aile bireylerinin listesini resmi olarak görmektir .

11. İkametgah belgesi

Yerleşim yerinizi gösteren İkametgah Belgesi. Aile Toplum Kağıdında yerleşim yeri beyanınız bulunmasına rağmen bazı ülkeler ayrıca ikametgah belgesi de istemektedir. Bu sebeple e-devlet üzerinden barkodlu olarak kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu belgeyi her ülke için çıkarmanız tavsiye edilir.

12. Kimlik fotokopisi (cipli nüfüs cüzdanı harici eski nüfüs cüzdanları kabul edilmez )

 

Önemli:

Yukarıda listelemiş olduğumuz vize evrakları genel geçer herkes tarfından temin edilmesi beklenen dokümanlardır. Bu belgelerin maddeleri kişinin mesleki durumuna, öğrenim durumuna, emekli olması ya da ev hanımı olması gibi durumlara göre değişkenlik gösterir. Gidiş amacı, turistik gezi, davetiyeli akraba ziyareti ya da iş seyhati gibi durumlar da hazırlanması gereken evrakları artırır veyahut azaltır. 

 • Ön ödemesi alınmamış kayıtların kesin kayıtı yapılmaz .

 • Erken rezervasyon indiriminden , faydalanabilmek için belirtilen tarihler arasında tüm ödemenin yapılmış olması gerekir .Anlayışınız için teşekkür ederiz .

 • Vize işlemleri için 30 gün öncesinde müracat konsoloslukların mutlak şartıdır .

.

 

 

istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours

 • +90 372 251 51 42
 • +90 541 765 67 67

HIZLI REZERVASYON

Toplam Tutar :Gizlilik Sözleşmesini , Tur Sözleşmesini Okudum ve Onaylıyorum.