Neden Tatil Madeni


Biz kimiz ? :

20 YILI yakın  TECRÜBE  ’2003 te kurulan  L&G4U  LTD şirketimiz  Türsab da 5261 sicille kayıtlıdır ,2019 yılında  Tatil Madeni  Travel ile farklı bir misyon ve vizyon ile , Adım Adım Anadolu gezileriyle çıktığı yolu, Anadolu ve yurtdışı programlarıyla zenginleştirmiştir. 

 

Neden Travel Designer ?:

Tatilin zevk içinde olması gerekliliği inanan ,bunun bir sanatçı bakışı ile tasarımlanması gerektiğine inananlardanız .İki yoldaş olarak sanatın müziğin görselliğin insanlığın kıymeti bilerek,hissettirmek amaçlı, saate tersine bakarak ,yaşamın yansımalardan olduğunu
savunanlardanız. Farklı bölgelerde olsak da mesafelerin sadece birer kavram olduğuna inananlarıyız .

Misyonumuz nedir ?

Tatil madeni ekibi olarak ,dolaşırken sevgimiz ile yüreklere dokunmak alışkanlığımızı, sizler ile bir sosyal sorumluk ve farkındalık projeleri haline dönüştürmek amacındayız . Yollarımızın bizi, her seferinde yoldaşlığa taşıyabileceğini biliyoruz . Turlarımızın gezmek görmek odağını PAYLAŞIMA açarak ,gittiğimiz her turun sonuna ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere ,elle
tutulur yürekle hissedilir bir eşyayı yanınıza almanızı istiyoruz .Gittiğimiz bir kentin ihtiyaç sahiplerine ulaşarak bir okuluna,çoçuklarına yardımlarınızı taşımaya karalıyız .
Gezmenin bir lüks olmadığını, anı biriktirme olduğunu savunan bizler ,sıradan bir tur yerine sevgi yumağı halinde turların içinde olmak hepimizin ruhundaki küçük çocuklara iyi geleceğini hissediyor ve biliyoruz .Bu konudaki desteğiniz ,hepimize iyi gelecek .
Yaşamın içindeki yaratılış nedenimiz an gelecek sadece yüreklerdeki gülümsemeden ibaret olduğunu biz turlarımıza taşıyoruz .Eğer aradığınız böylesi bir ruh ile gezmek ise,ortak hayallerde keşfetmek ise lütfen okumaya devam edin !Turlarımız da ki içeriklerimiz isteyerek gezmek ,gezerek keşfetmek tadına vararak lezzet şöleninde olmaktır.
Eğer amacınız sadece bir yere giderken ,herhangi bir acentanın turu sadece fiyatı uygun fiyatlı diye yada tanıdıklar gitmiş diye onları tercih ediyorsanız devam edin . Gezmenin bir nedeni olmalı diye düşünüyorsanız ,farkındalık içinde bir sevgi paylaşım projesinde -bende varım diyebilmek ise amacınız ,bize ulaşın ….

Tatil Madeni farkımız nedir ?

Butik Otellerde Konaklama,  Yöresel Sofralarda Lezzetler,  Konusunda Uzman ve Seçkin Kültür Danışmanları Rehberliği , Özgün Program İçerikleri olarak sıralayabiliriz.

 

Saygılarımızla

.

.

.

.