Tweetle Whatsappda paylaş

ANTAKYA VE KÖYLERİ

ADANA  HAVALİMANI BULUŞMA : 09:00 

HATAY :TÜRKİYE SINIRLARINA CUMHURİYET TARİHİMİZDE ,EN GEÇ KATILAN KARA TOPRAĞIMIZ.ÖYLESİNE BİR TARİH SAKLI Kİ  HER KÖŞESİNDE .HEM İNANÇ TARİHİMİZDE ,HEM DE KÜLTÜR TARİHİMİZDE ÖNEMLİ BİR YERDE .YEMEK VE MEZELERİN LEZZETİ BAHARATIN SENFONİSİNİ GERÇEKLEŞTİREN BÜYÜK BİR SENFONİ ORKESTRASI  GİBİ ..

HATAY ANTAKYA ,SAMANDAĞ,ÇEVLİK,HARBİYE,TİTUS DOR TAPINAĞI ,AMONOS DAĞLARINDA ki köylerde olacağız 

Tarihin  gizemi  size cazip gelmiyorsa,yaşanmış hikayelerden  hoşlanmıyorsanız , yemek sizin için önemli bir yerde değilse yaşamınızda üzgünüz, ama bu turumuz size göre değil 

2 gece konaklamalı 3 günlük bir gezidir .

Keyif turudur .yemek üzerine kurgulanmış kültür turudur .

  MİN  : 10 kişi   MAx : 20 kişi ile gerçekleşir . 

 

 

 

 

NEDEN TUR PROGRAMI BURADA YOK ?

 SİZLERİ ÖNEMSEYEN  biz TATİL MADENİ TRAVEL DESİGNER  olarak 

ÖZEL PROGRAMLAR VE KONSEPT OTELLER SEÇMEK İÇİN ÇABALIYORUZ. .

ANCAK ÖZENSİZ SADECE PARASAL KAYGI YADA REKABET ORTAMI İÇİNDE ,,MESLEK SEVGİSİ VE BİLGİSİ OLMAYAN KİŞİLER  -BİZ YAPTIK OLDU! ÖZENSİZLİĞİ İLE HAREKET EDİNCE ,BURADAKİ PROGRAMLARIMIZI KOPYALA YAPIŞTIR İLE SİZLERE SUNULUNCA, BİZİM BURADAKİ EMEĞİMİZ VE ÖZENİMİZ KAYBOLUP GİDİYOR .

 SİZLERE KARŞI ÖZENSİZ OLUNMAMASI GEREKTİĞİNİ ,SAVUNDUĞUMUZ  İÇİN BURADA YOK ! BURAYA KADAR YAZILANLARI okuduğunuz için TEŞEKKÜR EDERİZ .

ÖN TALEB İÇİN operasyon@tatilmadeni.com , adresimize bir mail gönderimeniz yeterlidir  .  

 

 

İki Kişilik Odada Kişi Başı 

,00  -NAKİT

,00    KREDİ KARTI  

Tek Kişilik Oda

+ ,00 -

Odada 3. Kişi

,,00 - NAKİT

Çocuk (3-10)

,00  - NAKİT  

TAKSİTLİ 

Maximun 3x  Axess 12x  Bonus 12x Yapıkredi 12x  FİNANS 6x

           

 

                                     MİN  : 12 kişi     MAX:24 KİŞİ

 

Konaklama:   İki kişilik odada kalmak isteyip “iki kişilik odada kişi başı” ücreti üzerinden rezervasyonu yapılan misafirlerimizin yanına geziye 30 gün kala bir oda arkadaşı bulunamadığı takdirde bu misafirlerimizin “tek kişilik oda” ücretinin farkını ödemek ya da geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını bildiririz. Ücret ayrıntıları için lütfen “Ödeme Seçenekleri” tablomuzu inceleyiniz.   Her otelde üç kişilik (triple) oda konaklaması söz konusu değildir. Bu seçeneği sunan otellerdeyse genelde standart iki kişilik (double/twin) odalar, bir yatak eklenerek üç kişilik odaya dönüştürülmektedir. Üç kişilik odada konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp açılır-kapanır portatif yatak ya da çekyat şeklinde olabilmektedir. Bu konaklama tipini tercih eden misafirlerimizin satış bölümümüzle görüşmelerini rica ederiz.

•Çocuk İndirimi  2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

Sigorta:  Gezi bedeline, Acentenin iflasına karşı tüketiciyi koruyan Zorunlu Paket Tur Sigortası ve mücbir sebepler karşısında % 20 muafiyetle Seyahatin İptali Teminatını da içeren Yurtiçi Seyahat Sigortası dahildir.  .   İlk ödemenin yapıldığı tarihten 24 saat sonrasına kadar Tur Sözleşmesi ve Tura Katılım Formu imzalanmazsa Seyahatin İptali Teminatı ve Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası geçerli olmayacaktır. 

Tek Kişilik Konaklama “Farkı” mı?

 Program detaylarımızda da gördüğünüz üzere, geziler aynı odayı / kabini / kompartımanı 2 kişi paylaşacak şekilde, kişi başı konaklama hizmetine göre fiyatlandırılır. Buna istinaden bir odanın kabinin / kompartımanın toplam maliyeti bu iki kişi arasında paylaştırılır ve bu iki yolcu oda bedelinin yarısını öder. Gezilerde tek kişilik konaklamayı tercih eden misafirlerden alınan “tek kişilik konaklama farkı” ise mevzubahis oda maliyetinin alınmayan diğer yarısına, yani iki kişilik oda bedelinin % 75’ine tekabül eder.

 

Önemli Notlar:  Dış nedenlerden dolayı Tatil Madeni  Travel her zaman programı değiştirme hakkına sahiptir. Köy yollarının şartlarından dolayı ulaşımda aksama olabilir. Bu durumda gezilecek yere gidilemeyebilir ve programda anlık değişiklikler yapılabilir. Bu durum için misafirlerimizin anlayışını rica ediyoruz.

 

Havalimanı Transferi:   İstenirse Gezimizin kurgulandığı uçuşlar için,evinizden alınarak  havalimanına gidişte ve havalimanından dönüşte toplu transfer hizmeti sunulmaktadır. Toplu transfer saati ve üçreti , diğer ayrıntılar size geziden önce satış sorumlusu tarafından bildirilecektir.

 

 

istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours istanbul tours

  • +90 372 251 51 42
  • +90 541 765 67 67

HIZLI REZERVASYON

Toplam Tutar :Gizlilik Sözleşmesini , Tur Sözleşmesini Okudum ve Onaylıyorum.